C

Chcesz zadbać o zdrowie? Pomyśl o dobrej wentylacji

Czy choć raz szukałeś informacji na temat usuwania pleśni lub grzybów? Ile razy natknąłeś się na najprostszą odpowiedź – odpowiednia wentylacja? Zapewne wiele razy. Niestety gro osób zapomina o tym, że to właśnie ona odpowiada nie tylko za dobrą cyrkulację powietrza, ale również za brak wilgoci i pleśni w naszych domach.

Odpowiedni nawiew to podstawa

Jeżeli codziennie rano boli Cię głowa, masz problemy ze skraplającą się na szybach wodą albo po prostu wieje Ci z kratki wentylacyjnej, nie broń się przed najprostszą w świecie i skuteczną poradą, jaką jest wykonanie odpowiedniego nawiewu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy poszukuje oszczędności. Każda wentylacja, nawet naturalna, generuje mniejsze lub większe koszty. Nie należy tego ukrywać. Jednak zauważ, że inne instalacje, które posiadasz w domu również. Z nich nie zrezygnujesz, prawda? Dlaczego zatem chcesz zrezygnować z czegoś, co może sprawić, że nie tylko grzyb czy pleśń zniknie z Twojego domu, ale także co pozwoli Tobie i Twojej rodzinie w zdrowiu przez długie lata? Dlaczego nie zrezygnujesz z używania komputera, telewizora czy komórki, które w ciągu roku generują podobne koszty, co utrata ciepła przez wentylację, a do tego generują szkodliwe pole elektromagnetyczne? Bo jest Ci wygodnie i wolisz rezygnować z czegoś, co uważasz za zbędne, prawda? Musisz jednak wiedzieć, że wentylacja jest jedną z najpotrzebniejszych instalacji w domu. To ona tak naprawdę odpowiedzialna jest za nasze zdrowie. Odcinanie dopływu świeżego powietrza poprzez zatykanie kratek i zaklejanie nieszczelnych okien to największy błąd, jaki czynisz. Działanie to sprawia, że zaczynają się pojawiać alergie, osłabienie organizmu, bóle czy zawroty głowy i wiele innych dolegliwości, które zrzucasz na karb zmęczenia, chemii pojawiającej się w pożywieniu, a tak naprawdę główną ich przyczyną jest brak odpowiedniej cyrkulacji powietrza w Twoim domu. Pamiętaj zatem – nie rezygnuj z wentylacji. Owszem, generuje koszty, ale jest najlepszym rozwiązaniem, na jakie możesz postawić w swoim domu.

Warto zajrzeć też na https://www.firend.pl/system-wentylacyjny/

CategoriesBez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *